reklama

Žena podviedla pri predaji mobilu dvoch Trnavčanov

Nákup mobilu cez inzerát nevyšiel podľa predstáv hneď dvom Trnavčanom. Oboch mala podľa polície podviesť 22-ročná žena z Hnúšte.

Predaj mobilu iPhone 4 inzerovala žena prostredníctvom internetu.

Ponuku a možnosť kúpiť telefón za 300 eur využil muž z Trnavy. Podmienkou zrealizovania kúpy bolo prevedenie peňazí na účet. Keď však mladý muž peniaze poukázal na požadovaný účet, predajca s ním prestal komunikovať. Nereagoval na žiadne výzvy, objednaný telefón nedodal a tiež nevrátil peniaze,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ilustračné foto

Podobne dopadol aj ďalší Trnavčan, ktorý previedol na účet predajcovi za kúpu iPhonu 345 eur.

Z obidvoch prípadov je obvinená tá istá žena a ak ju súd uzná vinnou, hrozí jej odňatie slobody až na dva roky.
Polícia odporúča nakupujúcim cez internet, aby dobre zvážili, či prevedú peniaze za ponúkaný tovar na účet neznámej osoby. V takýchto prípadoch vždy existuje riziko, že neuvidíte ani peniaze, ani tovar
,” upozornila policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 1. marca 2012 11:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Žena podviedla pri predaji mobilu dvoch Trnavčanov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.