reklama

Žena podviedla pri predaji mobilu dvoch Trnavčanov

Nákup mobilu cez inzerát nevyšiel podľa predstáv hneď dvom Trnavčanom. Oboch mala podľa polície podviesť 22-ročná žena z Hnúšte.

Predaj mobilu iPhone 4 inzerovala žena prostredníctvom internetu.

Ponuku a možnosť kúpiť telefón za 300 eur využil muž z Trnavy. Podmienkou zrealizovania kúpy bolo prevedenie peňazí na účet. Keď však mladý muž peniaze poukázal na požadovaný účet, predajca s ním prestal komunikovať. Nereagoval na žiadne výzvy, objednaný telefón nedodal a tiež nevrátil peniaze,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ilustračné foto

Podobne dopadol aj ďalší Trnavčan, ktorý previedol na účet predajcovi za kúpu iPhonu 345 eur.

Z obidvoch prípadov je obvinená tá istá žena a ak ju súd uzná vinnou, hrozí jej odňatie slobody až na dva roky.
Polícia odporúča nakupujúcim cez internet, aby dobre zvážili, či prevedú peniaze za ponúkaný tovar na účet neznámej osoby. V takýchto prípadoch vždy existuje riziko, že neuvidíte ani peniaze, ani tovar
,“ upozornila policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 1. marca 2012 11:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Žena podviedla pri predaji mobilu dvoch Trnavčanov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.