reklama

Unikajúcich zlodejov prenasledovalo dvadsať policajtov

Po veľkej policajnej naháňačke zadržali policajti zlodejov unikajúcich na Audi A8.

Dvaja 27-roční obyvatelia Serede si vyhliadli na kúrenárske zariadenia a kotle z novostavby bytovky vo Veľkých Kostoľanoch. Ich konanie nezostalo nepovšimnuté a polícia začala na základe oznámenia páchateľov prenasledovať priamo z miesta činu.

Na pomoc bola vyslaná hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trnavy. Podozrivé vozidlo hliadka prenasledovala v smere na Galantu. Nakoľko auto unikalo vysokou rýchlosťou, boli operačným strediskom vyrozumené aj ďalšie hliadky, ktoré sa zapojili do prenasledovania. Pri obci Siladice podozrivé vozidlo zaparkovalo v blízkom lesíku. Na miesto bolo vyslaných viacero hliadok z Leopoldova, Vrbového, Jaslovských Bohuníc, Zavara a Serede. Celkovo bolo nasadených 20 policajtov, vrátane psovodov z Galanty,“ priblížil krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Polícia zaistila okolie a nasadila služobných psov. Po chvíli zlodejov zadržali.

Vo vozidle, v ktorom unikali, policajti našli odcudzené kúrenárske kotle. V súčasnosti sa dvaja muži zo Serede nachádzajú na útvare policajného zboru, kde sa podrobujú procesným úkonom. Polícia už začala trestné stíhanie pre krádež,“ doplnil M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 24. apríla 2012 7:20. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Unikajúcich zlodejov prenasledovalo dvadsať policajtov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.