reklama

Pavel Hoftych: Lietava ani Masaryk trnavský Spartak neposilnia

Corgoňligový ročník 2011/12 sa ešte poriadne ani neskončil a na rôznych diskusných fórach sa začali objavovať mená, ktoré by mali od novej sezóne posilniť vicemajstrovský Spartak Trnava.

Medzi inými sa so slovenským Rímom začali spájať aj mená útočníkov Ivana Lietavu z pražskej Dukly a Ružomberčana Pavla Masaryka.

Obidvaja futbalisti boli na zozname naše potenciálnych posíl, s obidvomi som hovoril,“ priznal kouč spartakovcov Pavel Hoftych.

Ani jeden z nich sa však v trnavskom drese v ročníku 2012/2013 neobjaví. U každého je na to ale iný dôvod.


Obľúbený a úspešný tréner Pavel Hoftych

Ivan Lietava je výborný útočník, čo dokázal naposledy v Dukle Praha. Lenže je hráčov MŠK Žilina, navyše má oňho záujem polovica českej ligy a jeho cena výrazne stúpla. Pre nás by bolo odstupné za Ivana veľmi vysoké,“ vysvetľuje tréner Spartaka.

Iný dôvod je u Pavla Masaryka. Ako je známe, ten už v Spartaku v minulosti pôsobil, potom hral v bratislavskom Slovane. A tu je práve problém.

Ja, realizačný tím a manažment klubu vytvorili v súčasnosti silné puto s fanúšikmi. A práve pre nich je z čias pôsobenia u belasých Pavol pre nás neakceptovateľný. Dôležitejšie je pre nás spomínané puto a preto Masaryka neangažujeme,“ doplnil Hoftych.

Prípadné ďalšie príchody tréner „bílích andelov“ nekonkretizoval. Mená budú priebežne známe po začiatku prípravného obdobia, teda po 11. júni.

Mužstvo hlavne na jar ukázalo svoju kvalitu, silu a charakter. Nie je dôvod príliš do tímu zasahovať. Z hosťovaní sa vrátia Sabo, Petráš a Gogolák a rátame s vyzdravením sa našich opôr. A tak zmeny, hlavne príchody do mužstva, budú minimálne,“ uzavrel úspešný lodivod.

Marek Ondrejka
PR a eventový manažér FC Spartak Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2012 18:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.