reklama

Hoftych má dôveru majiteľa klubu, hráči s polovičnými platmi

To, čo sa povedalo včera po prehre Spartaka so Zlatými Moravcami 0:5, platí aj po dnešnom spoločnom stretnutí kabíny s majiteľom klubu Vladimírom Poórom.

Pavel Hoftych má jeho dôveru, o zmene na trénerskom poste sa vôbec neuvažuje. “Pavel Hoftych má moju dôveru, nie je dôvod na zmenu trénera. Zo samotnej hráčskej kabíny vyšiel návrh, aby hráči dostali polovičný plat. K hráčom ešte jedna vec. Tým, ktorým chýba srdce, nemajú potrebné kvality či sa nedokážu vyrovnať s daným tlakom, v Spartaku hrať nebudú. Buď sa s týmto vysporiadajú alebo odídu,” povedal prvý muž trnavského klubu V. Poór.

Na tento týždeň máme od stredy naplánované dvojfázové tréningové dávky, v rámci ktorých odohráme aj zápas s rezervou,” hovorí kouč spartakovcov. Samozrejme, aj on sa dotkol diania v klube. “Platí to, čo povedal pán Poór. Je teda možné, že budeme hovoriť o možných zmenách v kádri, a to smerom von z mužstva,” uzavrel.


Pavel Hoftych

Trnava je špecifická tým, že po diskusiách a po meste sa šíria zaručené správy typu jedna pani povedela. V súčasnosti sa hovorí najmä o tom, že samotní hráči chcú podpíliť konár pod trénerom Hoftychom, že sú v kabíne problémy medzi domáci a cudzími hráčmi či to, že futbalisti nemajú výplaty.

Toto všetko sú úplné hlúposti. Nič na tom nie je pravda. V kabíne nie je absolútne žiadny problém, všetko je presne tak isto ako bolo vlani. A tréner Hoftych? Veď je to on, ktorého zásluhou sme vlani skončili druhí, je to on, kto spôsobil v Trnave futbalovú eufóriu. Je to len ďalší z nezmyslov. Problém je v tom, že sa nám nedarí a nemáme formu. Nič iné za tým hľadať netreba,. Sami sa musíme z tejto situácie dostať,” povedal za kabínu kapitán “bílich andelov” Ľuboš Hanzel.

Marek Ondrejka, PR a event manažér FC Spartak

Ulož ako PDF
Napísal 3. septembra 2012 14:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Hoftych má dôveru majiteľa klubu, hráči s polovičnými platmi”

 1. 1
  eddy2611 says:

  pátak mi ta nigdy neopuscíme. zag zag…..

 2. 2
  fans says:

  blbečkovia na severnej pome : dokopal som slovanistu …….

 3. 3
  pelé says:

  Hoftych je mimo kritiky tam je aj trener Náhlik, Dobiaš, Valovič, Trokan, Adamec, Poor, Zelenský a celý spolok parazitov – za 20 rokov nič zo športovej stránky nedokázali, už každá dzedzina bola majster okrem Trnavy, jeden titul predali Rezešovi v Rimavskej Sobote, “vychovali” za 20 rokov až jedného kvalitného hráča – Karhana a vytvorili tlupu bezprízorných fanatikov na severnej akože fanúšikov, spodinu – večne ožratých a nadrogovaných, čo robia hanbu a škodu po Slovensku. Teraz môžu postaviť stodolu za nakradnuté na pozemkoch zadarmo … Fazulová polévka lekvárové slíže komu sa to nepáči nech nám r..ť vylíže … Do teho Do teho

 4. 4
  kukaccezplotovy says:

  No a co dostanu buduci navstevnici jeho stadiona? 3D okuliare zadarmo alebo polovicne vstupne na tych mantakov. Hraci by mali byt grandi.

 5. 5
  ajtam says:

  Pozvánka pre chodičky po travniku spartaka na nedeľné krupské EL Clasico. Úvodný hvizd zaznie v nedeľu 9. septembra o 16.00. Napraví si Dolná proti Hornej chuť? Príďte si pripomenúť prečo sa hraje futbal.

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.