reklama

V Trnave otvorili novú krytú motokárovú dráhu Speedykart

V polovici mája otvorili na Suchovskej ulici v Trnave novú indoorovú motokárovú dráhu Speedykart.

Na viac ako 250 metrov dlhom okruhu sa môžete popreháňať denne okrem pondelka. K dispozícii sú motokáry s výkonom 6,5 a 9 koní.

Speedykart je v súčasnosti jedinou dráhou tohto druhu v trnavskom regióne.

Nová motokárová dráha je situovaná v zrekonštruovaných priestoroch obchodno-priemyselného areálu na okraji Trnavy v smere na Suchú nad Parnou pred železničnou traťou

Okrem adrenalínových jázd na motokárach je zákazníkom k dispozícii bar a billiard. V krátkom čase pribudnú aj šípky a stolný futbal.

Prevádzkovateľ dráhy umiestnenej na prvom poschodí budovy situovanej vo dvore areálu na Suchovskej ulici plánuje usporadúvať aj pravidelné preteky pre verejnosť. Po zaplatení zápisného si môže prísť vyskúšať pretekárske zážitky každý, kto má chuť porovnávať svoje jazdecké schopnosti s ostatnými.
Okruh poskytuje možnosť vychutnať si viacero technických, ale aj rýchlych úsekov

Podľa slov Ľubice Bakošovej zo Speedykart, v Trnave si môžu zákazníci zajazdiť na silnejších motokárach s výkonom deväť koní aj bez toho, aby splnili náročný časový limit na slabších šesťapolkoňových mašinách, ako je tomu zvykom na iných dráhach.

Ak prevádzkár uzná, že jazdíte slušne a bezpečne, môžete prestúpiť do silnejšej motokáry. Žiadne iné podmienky vyžadovať nebudeme,“ zdôrazňuje.

Za sedemminútovú jazdu na motokáre s výkonom 6,5 k zaplatíte 4,5 eura, silnejšia je za rovnaký čas o euro drahšia. Zakúpiť si môžete aj zvýhodnené permanetnky (5 jázd po 7 min. – 22 resp. 27 eur, 10 jázd – 42,50 resp. 52,50 eura, 20 jázd – 80 resp. 100 eur).

OTVÁRACIE HODINY:
UTOROK – ŠTVRTOK: 15.00 – 23.00
PIATOK: 15.00 – 24.00
SOBOTA: 12.00 – 24.00
NEDEĽA: 12.00 – 22.00

Aktuálne informácie o dianí v Speedykart Trnava môžete sledovať na facebookovskej stránke alebo na www.speedykart.sk.

Ďalšie fotografie:
Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2012 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave otvorili novú krytú motokárovú dráhu Speedykart”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.