reklama

Zlodeja zo železnice stíhali na slobode, on kradol ďalej. Skončil za mrežami

Polícia 28. mája informovala o krádežiach, kedy poverený policajt železničnej polície obvinil z prečinu krádeže 52-ročného muža z Brezovej pod Bradlom.

Obvinený muž podľa informácií hovorcu KR PZ v Trnave Michala Hanusa v priebehu tohto roka odcudzil v regióne až 121 kusov elektrických zariadení potrebných na prevádzku železničnej infraštruktúry. Následne zariadenia rozobral a ich obsah, farebné kovy, speňažil v zberných surovinách.


Ukradnuté časti zariadení skončili v zberných surovinách

Policajti železničnej polície operatívno-pátracou činnosťou muža zadržali priamo pri čine. Takýmto konaním spôsobil škodu vo výške 6500 eur. Obvinenému, v minulosti už trestanému mužovi, hrozí za tento skutok trest odňatia slobody až na dva roky.

Obvinený muž bol v tomto prípade stíhaný na slobode.

Do pondelka 28. mája v tejto činnosti pokračoval a odcudzil v okolí Bolerázu ďalších 10 kusov elektrických zariadení potrebných na prevádzku železničnej infraštruktúry. Policajti muža vypátrali a následne poverený policajt železničnej polície spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Na základe rozhodnutia sudcu bol dnes obvinený muž vzatý do väzby,“ uviedol M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2012 0:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.