reklama

Polícia zadržala troch výrobcov a dílerov drog. „Tovar“ predávali najmä na trnavských diskotékach

Na základe operatívneho rozpracovania zadržali 12. júla trnavskí kriminalisti výrobcov a dílerov drog.

Podľa slov krajského riaditeľa KR PZ v Trnave Bystríka Stanka muži dílovali tvrdé drogy najmä medzi mládežou na trnavských diskotékach.

Zadržanými sú Trnavčania 24-ročný Adam D., 22-ročný Boris O. a 26-ročný Martin H.

Všetci muži boli už v minulosti trestaní. Predpokladáme, že množstvo drog, ktoré bolo zadržané, je len zlomkom toho, koľko mohli v minulosti títo muži vyrobiť a distribuovať v Trnave alebo okolí,“ uviedol Stanko a pripomenul, že záťah polície je možné považovať za úspech, pretože v tomto prípade išlo o výrobcov väčšieho kalibru.


Trnavský policajný šéf Bystrík Stanko (vpravo) a hovorca Michal Hanus na dnešnej tlačovej besede

Polícia v garáži na ulici B. S. Timravy našla variče, prekurzory na výrobu tvrdých drog a amfetamíny, z ktorých by bolo možné vyrobiť 450 dávok drogy v hodnote 4500 eur. Okrem toho na mieste objavili aj nábojnice, mužom preto hrozí aj obvinenie z trestného činu nedovoleného ozbrojovania.

V pondelok udelil sudca súhlas na väzobné stíhanie všetkých troch obvinených,“ doplnil krajský policajný šéf.

Mužom hrozí v prípade uznania viny 10 až 15-ročný pobyt za mrežami.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júla 2012 14:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia zadržala troch výrobcov a dílerov drog. „Tovar“ predávali najmä na trnavských diskotékach”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.