reklama

Podvodníkov z trnavskej herne zachytila kamera. Polícia pátra po ich totožnosti

Polícia vyšetruje podvod, ku ktorému došlo 17. júna v istej trnavskej herni.

Podľa vyjadrenia hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej od rána do poobedia nasledujúceho dňa tu na hracích automatoch hrali dvaja neznámi muži.

Počas hrania postupne vylákali od krupiérky 3507 eur takým spôsobom, že jej nosili výherné tikety s rôznymi sumami, za ktoré im krupiérka vyplatila peniaze v hotovosti. Peniaze si dali vyplácať napriek tomu, že si sumy na výherných tiketoch už predtým nahrali do výherného stroja. Keď krupiérka na podvod prišla a žiadala od nich vrátenie peňazí, páchatelia z herne ušli,“ uviedla policajná hovorkyňa.





Podvodníkov zachytila kamera umiestnená v herni

Polícia v súvislosti s vyšetrovaním tohto podvodu prosí občanov o pomoc pri zistení totožnosti dvoch mužov na fotkách.

Obaja sú vo veku asi 25 až 30 rokov, tmavšej pleti, štíhlej postavy.

Jeden je vysoký asi 165 cm a druhý asi 170. V prípade, že ste mužov spoznali, oznámte to polícii na číslo 158.

Ulož ako PDF
Napísal 25. júla 2012 11:27. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Podvodníkov z trnavskej herne zachytila kamera. Polícia pátra po ich totožnosti”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.