reklama

Počas prvého sezónneho derby so Slovanom bude v pohotovosti 500 policajtov

Polícia sa už pripravuje na prvé tohtosezónne derby futbalových rivalov.

Spartak Trnava privíta v nedeľu 5. augusta na domácom trávniku bratislavský Slovan. Na verejný poriadok bude podľa slov hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej dohliadať približne 500 policajtov.

„Polícia zápas z hľadiska bezpečnosti vyhodnotila ako rizikový, a preto sme o posily požiadali aj susedné kraje. S bezpečnostnými opatreniami budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov. Tie však polícia pre bezpečnosť občanov musí vykonať,“ prízvukuje Kredatusová.


Príchod slovanistov do Trnavy sprevádzajú tradične policajné manévre

Od rána bude zatvorené parkovisko na Kollárovej ulici (oproti bývalým parným kúpeľom), ako aj ostatné odstavné plochy pozdĺž celej ulice. Práve tadiaľ bude prechádzať najväčšia skupina fanúšikov Slovana, ktorá pricestuje do Trnavy vlakom.

Celá Kollárova ulica a príjazdové cesty do ulice budú pre dopravu uzatvorené od 16. hodiny. Občania, ktorí v tejto časti bývajú, budú môcť cez policajné zátarasy prejsť, avšak nebude to možné v čase príchodu fanúšikov Slovana a ich odchodu,“ upozornila.

Polícia žiada, „aby ľudia rešpektovali pokyny polície a obmedzenia, ktorých cieľom je ochrana majetku a zdravia„.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2012 12:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Počas prvého sezónneho derby so Slovanom bude v pohotovosti 500 policajtov”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.