reklama

V Bielom Kostole unikal plyn, polícia uzavrela cestu

Únik plynu z regulačnej stanice pri futbalovom ihrisku v Bielom Kostole ohlásili v pondelok 3. augusta o 16.38 hodine.

Na miesto boli vyslaní štyria príslušníci z hasičskej stanice v Trnave. Silný únik bol počuť cez vetrací otvor regulačnej stanice.


Počas zásahu bola cesta na okraji B. Kostola uzavretá

Ohlasovateľka udalosti sa nachádzala na mieste. Uviedla, že počula dva silné výbuchy. Po uzatvorení hlavného prívodu plynu zasahujúci hasiči zastavili únik plynu. Následne odstavili cestnú komunikáciu v obidvoch smeroch a pripravili zavodnený vysokotlakový prúd na skrápanie prostredia. Veliteľ zásahu si vyžiadal poruchovú službu SPP. Počas celej doby zásahu bolo ovzdušie monitorované meracím prístrojom. Neboli namerané žiadne kritické hodnoty, nakoľko fúkal silný vietor v smere od obce na voľné priestranstvo. Na miesto udalosti sa následne dostavili dve hliadky PZ SR, starosta obce a poruchová služba SPP, ktorá si priestor prevzala,“ informoval o zásahu z pohľadu hasičov zastupujúci krajský hovorca HaZZ Marián Hruška.

Po zbalení vecných prostriedkov, zdokumentovaní a odovzdaní miesta udalosti sa hasičská jednotka vrátila o 18.03 hodine na základňu.

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2012 8:42. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Bielom Kostole unikal plyn, polícia uzavrela cestu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.