reklama

Na Dušičky zachvátil silný požiar budovu železníc pri Kamennom mlyne

Opustenú budovu Železníc SR pri Kamennom mlyne zachvátili vo štvrtok 1. novembra plamene.

Na mieste od 17.30 hodiny zasahovali štyri hasičské vozidlá a osem príslušníkov zboru z trnavskej stanice. Na vyžiadanie veliteľa zásahu dorazili na miesto aj piati členovia Závodu protipožiarnej ochrany železníc z Bratislavy s technikou.

Požiarom bola zachvátená celá budova. Na lokalizáciu a likvidáciu boli použité štyri prúdy, zásah sa uskutočnil s pomocou dýchacích prístrojov. Po ukončení činností a vyhotovení fotodokumentácie príslušníci HaZZ odovzdali miesto udalosti jednotke ZPOŽ ZHÚ Bratislava a vrátili sa o 20.30 hodine na základňu bez zranenia príslušníkov,“ informoval zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.

Príčina vzniku požiaru ako aj priama škoda spôsobená požiarom je v štádiu vyšetrovania.

Fotografie Hazz z miesta udalosti:
Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2012 9:44. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.