reklama

Pozvánka na detské koncerty v kine Hviezda: Vianočný maškrtníček a Spievankovo

Známa dvojica Mária Podhradská a Richard Čanaky prídu so svojím mimoriadne úspešným programom Spievankovo aj do Trnavy.

Nezisková organizácia Tempus Cultura prinesie v priebehu decembra okrem koncertu Spievankovo aj detské mikulášske predstavenie divadla Maškrta nazvané Vianočný maškrtníček.

Divadlo Maškrta pochádza k Košíc a je typom zákazdového divadla. Svoje divadelné inscenácie uskutočňuje v sieti kultúrnych centier či ako hosť v štátnych divadlách na Slovensku a je pravidelným účastníkom slovenských ako aj zahraničných divadelných festivalov. Divadlo Maškrta je tiež držiteľom mnohých medzinárodných divadelných ocenení.

Dvojica Mária Podhradská a Richard Čanaky toho už spolu preskákali naozaj dosť a v súčasnosti patria medzi špičky v oblasti detskej zábavy na Slovensku. Ich piesne pozná prakticky každý škôlkár.

Predpredaj vstupeniek začal v priebehu tohto týždňa. Obe podujatia sa uskutočnia v priestorch kina Hviezda.

Vstupenky si môžete zabezpečiť v kine Hviezda v pracovných dňoch od 16. do 19.30 hodiny, v sobotu od 15. do 19.30 a v nedeľu od 13. do 19.30 hodiny.

Predpredaj prebieha tiež pod mestskou vežou v pracovných dňoch od 9. do 17. h, v sobotu od 9. do 13.00 h.

Plagáty:

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2012 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.