reklama

Na diaľnici sa prevrátil kamión, zásah trval sedem hodín

V stredu 21. novembra po 10. hodine bola nahlásená dopravná nehoda kamióna MAN na diaľnici D1 v úseku medzi Hlohovcom a Piešťanmi.

Na miesto udalosti vyrazili aj traja hasiči zo základne v Hlohovci.

Prevrátený kamión blokoval oba jazdné pruhy, havária sa obišla bez zranení. Príslušníci HaZZ zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru a na likvidáciu uniknutých prevádzkových kvapalín použili sorbčný materiál. Boli tiež použité vysokotlakové vankúše na fixáciu prepravovaného nákladu počas vyprosťovacích prác privolanou odťahovou službou. Počas vyprosťovacích prác prišlo k požiaru plachty prívesu, ktorý príslušníci zlikvidovali pomocou jedného ručného hasiaceho prístroja,“ priblížil zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.

Diaľnica bola v úseku uzatvorená. Zásah trval približne sedem hodín, hasičská jednotka sa vrátila na základňu o 17.15 hodine.

Snímky HaZZ zo zásahu:


Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2012 8:32. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.