reklama

Spartak.sk je od nového roka oficiálnou stránkou klubu

1. januára 2013 sa stal portál www.spartak.sk oficiálnou klubovou webovou stránkou. Doteraz ju corgoňligový FC Spartak síce využíval, ale iba neoficiálne.

Oficiálna stránka bola jednou z marketingovo-mediálnych priorít tohto roka, lebo je to strategický klubový komunikačný kanál, najmä smerom k fanúšikom. Na výbere sme pracovali vyše pol roka, v hre bolo niekoľko možností. Napokon sa klub dohodol s majiteľom portálu spartak.sk a táto stránka bude od nového roka našou oficiálnou,“ povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Šéfredaktorom webu sa stal športový novinár Ján Král, ktorý detailne pozná spartakovské prostredie a na tvorbe stránky sa spolupodieľa už osem rokov.

Oficiálny portál čaká aj postupný redizajn, grafický aj obsahový.

spartak.sk

FOTO: spartak.sk

Redizajn bude rozložený do dvoch etáp. Teraz to bude čiastočná grafická úprava, väčšou úpravou prejde obsah. Postupne pribudnú nové rubriky, najmä v mládežníckych kategóriách. Každodennou samozrejmosťou budú novinky, videá a fotografie z diania v klube. Plánujeme prepojenie na sociálne siete a na youtube vlastný kanál. Na stránke dostanú priestor partneri klubu, nebudú chýbať linky na fanklub a tiež oficiálny fanshop,“ “uviedol J. Král.

Samozrejme, nebude to zo dňa na deň, veci majú svoju následnosť.

V priebehu roku 2013 ale stránka prejde výraznými zmenami. Chceme, aby z nej bol moderný grafický a obsahovo bohatý web,“ dodal novopečený šéf dnes už oficiálneho klubové webu trnavského Spartaka.

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2013 1:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.