reklama

Spartak Trnava spustil pri príležitosti blížiacej sa storočnice klubu členský program Rodzina

FC Spartak Trnava ako prvý slovenský klub spustil unikátny členský program pre svojich najvernejších. Jeden z najúspešnejších a najpopulárnejších slovenských klubov oslávi na budúci rok okrúhlu storočnicu od svojho vzniku. Pre fanúšikov pripravuje pri tejto príležitosti viacero prekvapení a jedným z nich je aj spustenie členského programu.

„Spartak Trnava je tradičným slovenským klubom s bohatou históriu, ale nechceme žiť len z nej. Pozeráme sa dopredu a chceme byť moderným klubom. Radi by sme boli ešte užšie prepojení s našimi fanúšikmi, nielen s tými, ktorí chodia pravidelne na naše zápasy, ale aj s mnohými ďalšími, ktorí to majú do Trnavy ďaleko. Preto sme pre nich k blížiacej sa storočnici vytvorili niečo netradičné,“ hovorí prezident klubu Peter Macho.

Členský program s príznačným trnavským názvom RODZINA sa podarilo spustiť aj vďaka podpore partnera St. Nicolaus. Prináša niekoľko úrovní klubového členstva a s tým spojené jedinečné benefity, ku ktorým sa inak nedá dostať.

Ilustračné foto: Peter Trojan

Tí najmenší sa vďaka programu NÁDEJNÝ môžu dostať priamo na hraciu plochu, či už v sprievode hráčov pri nástupe na zápas alebo ako podávači lôpt. Vychutnať si pozápasovú ďakovačku či odfotiť sa s hráčmi.

Dospelí členovia červeno-čiernej RODZINY môžu v závislosti od zvoleného typu – VERNÝ, HRDÝ, ODDANÝ, získať limitované predmety a suveníry so spartakovskou tematikou, ale najmä byť priamo v centre diania. Môžu získať prístup na tlačové konferencie, besedy s predstaviteľmi klubu, či spoločný obed s hráčmi a priamo podebatovať so svojím obľúbeným futbalistom. Kto si trúfne, môže v role hlásateľa vyhlásiť spartakovskú zostavu pred zápasom.

Vrcholom je príležitosť byť priamo členom výpravy v spoločnom lietadle počas prípadných výjazdov na zápasy v pohárovej Európe. Toto a ešte viac, spolu s ďalšími zľavami a výhodami získajú len členovia RODZINY, ktorí si od tohto týždňa môžu vybrať najhodnejší typ členstva na https://rodzina.fcspartaktrnava.com/.

„Chceme dať našim fanúšikom príležitosť konkrétnejšie sa podieľať na chode klubu. Pre nás všetkých to bude zároveň neoceniteľný komunikačný kanál. Prostredníctvom elektronickej členskej karty, ktorú si stačí uložiť do svojho telefónu, budú členovia notifikáciami informovaní o všetkom podstatnom, čo sa v Spartaku deje,“ doplnil Peter Macho.

Počas prvých pár hodín od spustenia bolo evidovaných viac ako 500 nových členov. Pre prvých tisíc starších ako 18 rokov pripravil partner programu St. Nicolaus darček v podobe limitovanej edície kvalitného destilátu DOMOVINA.

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2022 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.