reklama

Na sídlisku Hliny našiel chodec mŕtve 18-ročné dievča

Trnavská polícia vyšetruje tragickú smrť len 18-ročnej mladej ženy.

Dnes, krátko pred pol jedenástou hodinou, nahlásil náhodný okoloidúci na tiesňovú linku, že na sídlisku Hliny v Trnave leží na zemi mladá žena bez známok života.

kruhovka-hliny1
Sídlisko Na Hlinách

ILUSTRAČNÉ FOTO

Na miesto bola vyslaná výjazdová skupina, ktorá po príchode zistila, že ide o 18 – ročnú ženu z Trnavy, ktorá však už bola mŕtva. Pravdepodobnou príčinou smrti mladej ženy bol pád na zem z nezistených príčin a úder do hlavy. Presnú príčinu smrti však určí až nariadená pitva,“ informoval o prípade hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Poverený policajt obhliadkou miesta začal vo veci trestné stíhanie pre usmrtenie.

Podľa predbežných poznatkov príčinou nešťastného smrteľného úrazu mladej Trnavčanky mohol byť zmrznutý neočistený chodník pred bytovkou, v ktorej bývala.

tereza_S
Tereza S. (v červených šatách) absolvovala na konci októbra 2012 stužkovú slávnosť. Na snímke v kruhu svojich spolužiakov z Gymnázia A. Merici

REPROFOTO: trnava-live.sk / Vimeo

Osemnásťročná Terézia navštevovala podľa informácií portálu trnava-live.sk maturitný ročník Gymnázia Angely Merici.

Veľká tragédia zasiahla do života tejto rodiny už pred trinástimi rokmi, kedy pri dopravnej nehode zahynul jej otec a brat.

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2013 13:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na sídlisku Hliny našiel chodec mŕtve 18-ročné dievča”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.