reklama

Nehodu v Dolných Zeleniciach neprežilo 15-ročné dievča

Na ohlasovňu požiarov hasičskej stanice v Hlohovci bola v sobotu 15. januára 2011 o 23:51 hodine nahlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla so štyrmi osobami v obci Dolné Zelenice v okrese Hlohovec.

Na miesto udalosti boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ s technikou. „Po príchode na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že havarovalo osobné motorové vozidlo Honda Civic, ktoré vrazilo do betónového múru pri komunikácii. Auto sa od múra odrazilo a zostalo stáť rozbité na komunikácii. Po príchode HaZZ sa na mieste sa nachádzalo vozidlo ZZS s lekárom a vozidlo polície. Mimo vozidla sa nachádzali štyri osoby, z toho boli dve osoby mužského pohlavia a dve osoby ženského pohlavia. Počas prieskumu príslušníci HaZZ zistili, že jedna osoba ženského pohlavia a jedna osoba mužského pohlavia boli v kritickom stave. Lekár poskytoval ošetrenie osobe ženského pohlavia vo veku 15 rokov, ktorá však zraneniam podľahla. Príslušníci poskytovali pred lekársku pomoc ďalším zraneným osobám až do príchodu ďalších dvoch vozidiel ZZS, ktoré sa dostavili na miesto udalosti, a ktorého osádky prevzali zranené osoby, 23-ročného muža a 20-ročnú ženu, na ďalšie ošetrenie a následne boli prevezení do nemocnice v Trnave,“ poskytol informácie o zásahu hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Po silnom náraze zostal z Hondy iba vrak

Foto: KR HaZZ


Príslušníci HaZZ pomáhali pri naložení zranených osôb do vozidiel ZZS. Na vyžiadanie lekárky bola na miesto udalosti veliteľom zásahu povolaná Letecká záchranná služba. Veliteľ zásahu privolal na miesto udalosti aj ďalšieho príslušníka HaZZ s vozidlom z hasičskej stanice v Hlohovci, ktorí bol po príchode vyslaný na ihrisko v Horných Zeleniciach, aby osvetlil pristávaciu plochu pre vrtuľník. Do vrtuľníku LZS bol naložený ťažko zranený 20-ročný muž. Vrtuľník mladíka previezol do Nitry.

Posádka narazila krátko pred polnocou do tohto betónového plota

Havarované vozidlo bolo príslušníkmi HaZZ zabezpečené proti vzniku požiaru, uniknuté prevádzkové kvapaliny boli posypané sorbentnou látkou. Po naložení havarovaného auta na vozidlo odťahovej služby príslušníci HaZZ očistili vozovku od fragmentov rozbitého vozidla a o 02.49 hodine ukončili zásah.

Mapa:Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2011 2:20. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.