reklama

Pre nehodu troch áut medzi Trnavou a Zvončínom uzavreli cestu

Vo štvrtok 26. apríla pribižne o 18. hodine došlo na ceste medzi Trnavou a Zvončínom k nehode troch osobných áut.

Podľa vyjadrenia zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Hrušku na miesto nehody boli najskôr vyslaní traja príslušníci z hasičskej stanice v Trnave.


Foto: HaZZ Trnava

„Po spresnení informácií prišli na miesto zásahu ďalší štyria príslušníci s technikou Mercedes Benz Atego a Nissan Navara. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že miesto udalosti sa nachádza na štátnej ceste medzi Trnavou a Zvončínom v katastri mesta Trnava. Na mieste udalosti sa nachádzali príslušníci OO PZ v Cíferi. Prieskumom bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu troch osobných motorových vozidiel (BMW 3, KIA SOUL a SUZUKI ALTO), z ktorých dve sa nachádzali mimo cestnej komunikácie v priekope a jedno vozidlo sa nachádzalo na cestnej komunikácii, pričom účastníci nehody sa nachádzali mimo havarovaných vozidiel. Príslušníci HaZZ poskytli predlekársku prvú pomoc trom zraneným osobám a po príchode Zdravotnej záchrannej služby asistovali zasahujúcemu lekárovi, pomohli pri naložení zranených osôb do vozidiel ZZS a súčasne zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru odpojením akumulátorových batérií a proti ďalšiemu úniku prevádzkových kvapalín,“ informoval Hruška.

V čase zásahu hasičov a zdravotníkov bola cesta obojsmerne uzavretá.

Po dočistení komnikácie sa hasičská jednotka vrátila o 19.56 hodine na základňu.

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2012 11:29. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.