reklama

Pri čelnej zrážke medzi Trnavou a Zvončínom sa zranili dvaja ľudia

Po 19. hodine v utorok 1. februára 2022 sa zrazili na ceste medzi Trnavou a Zvončínom dve osobné autá, zranili sa dvaja ľudia.

Podľa informácií hovorkyne KR HaZZ v Trnave Leny Košťálovej pri nehode zasahovala aj hasičská jednotka z Trnavy.

FOTO: HaZZ Trnava

„Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka s jedným kusom hasičskej techniky a sanitným automobilom hasičskej záchrannej služby. Pri náraze vozidiel prišlo k zraneniu dvoch osôb, ktorým bola na mieste poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Po príchode záchrannej zdravotnej služby boli odovzdané do ich opatery. Na havarovaných vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia. Unikajúce prevádzkové kvapaliny boli posypané sorpčným materiálom,“ uviedla Lena Košťálová.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2022 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.