reklama

Vodič v tme nestihol zareagovať na odstavené auto medzi Špačincami a Jaslovskými Bohunicami, pri zrážke sa zranili dvaja ľudia

V utorok 2. januára 2024 vo večerných hodinách došlo k zrážke dvoch osobných áut na ceste medzi Špačincami a Jaslovskými Bohunicami.

K nehode došlo pred 18.30 hodinou za tmy a dažďa. Podľa prvých informácií dôvodom nehody mohlo byť odstavené auto bez elektriny, osvetlenia či výstražných smeroviek, ktoré v zlom počasí stálo takmer neviditeľné a prechádzajúci vodiči mali len zlomok sekundy na to, aby sa mu vyhli.

Jednému z nich sa to nepodarilo. Cestu na niekoľko desiatok minút uzavreli.

Na mieste zasahovali záchranné zložky, vrátane deväťčlennej posádky Dobrovoľného hasičského zboru z Jaslovských Bohuníc.

„Po príjazde na miesto bola potvrdená dopravná nehoda dvoch vozidiel s dvomi zranenými osobami. Veliteľ našej jednotky si vyžiadal na miesto súčinnosť OR HaZZ Trnava a Zdravotnej záchrannej služby. Na vozidlách sme vykonali protipožiarne opatrenia, zranené osoby boli umiestnené do vozidla, kde im bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Po príjazde posádky sanitky boli obe osoby odovzdané do ich ošetrenia a súčasne sme odovzdali velenie príslušníkom HaZZ Trnava. Na miesto sa dostavila polícia, ktorá dokumentovala dopravnú nehodu. Obe osoby boli odvezené do nemocnice na ďalšie ošetrenie. Následne veliteľ zásahu ponechal našu jednotku na mieste pre potreby polície a odťahovej služby a hasičská jednotka z Trnavy sa vrátila na základňu. Po naložení vozidiel odťahovou službou bola cestná komunikácia očistené a po dohode s políciou sme sa vrátili na základňu bez zranenia a poškodenia techniky. Ďakujeme chalanom z Trnavy za spoluprácu a cenné skúsenosti, ktoré nám pomáhajú posúvať sa ďalej.,“ informujú o zásahu pri nehode hasiči z Jaslovských Bohuníc.

FOTO: Hasiči Jaslovské Bohunice

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2024 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.