reklama

Na križovatke pri Trakoviciach sa pri nehode zranili traja ľudia

Na križovatke pri Trakoviciach došlo k ďalšej dopravnej nehode, zranili sa tri osoby.

Križovatka pri Trakoviciach, ktorá sa nachádza na ceste I. triedy za Bučanmi v smere na Piešťany, bola svedkom ďalšej dopravnej nehody.

K zrážke dvoch osobných vozidiel došlo v nedeľu 26. septembra 2021 v podvečerných hodinách.

FOTO: KR HaZZ Trnava

„Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka z Hlohovca so štyrmi príslušníkmi a jedným kusom hasičskej techniky. Havarované automobily blokovali celý jazdný pruh. Po príchode hasičov sa všetci účastníci dopravnej nehody nachádzali mimo havarovaných automobilov. Príslušníci poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a následne ich transportovali do vozidiel záchrannej zdravotnej služby,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Pri dopravnej nehode prišlo k ľahšiemu zraneniu u dvoch osôb a u jednej osoby k ťažkému zraneniu.

Znečistenú vozovku od prevádzkových kvapalín očistili hasiči sorpčným materiálom.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2021 12:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.