reklama

Päť zranených pri nehode kamióna a troch áut v Bíňovciach

V utorok dopoludnia došlo v Bíňovciach k vážnej dopravnej nehode. Pri zrážke kamióna a troch osobných áut sa zranili piati ľudia. Štyria z nich, vrátane otca a dcéry, sedeli v osobnej dodávke Mercedes Vito.

O 7.25 hodine vyrazila na miesto štvorčlenná jednotka HaZZ z Trnavy. Nákladné vozidlo Man D26 nachádzalo narazené do dvoch stojacich osobných vozidiel Škoda Felícia a Fiat Punto bez pasažierov a účastným dopravnej nehody sa stalo aj dodávkové vozidlo MB Vito, v ktorom boli traja dospelí a jedno dieťa, všetci zranení.
Okrem toho bol zranený aj vodič kamiónu. Veliteľ zásahu si vyžiadal na miesto udalosti vozidlo MB Sprinter a technické prostriedky na prečerpanie nafty z poškodenej nádrže ťahača, v množstve približne 200 litrov. Do príchodu Zdravotnej záchrannej služby príslušníci HaZZ poskytovali zraneným osobám prvú predlekársku pomoc. Následne zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru a proti ďalšiemu úniku prevádzkových kvapalín
,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.


Foto: HaZZ Trnava

Následkom nehody došlo k poškodeniu stĺpu verejného osvetlenia, preto si veliteľ zásahu vyžiadal asistenciu poruchovej služby.

Hasičská jednotka z Trnavy sa vrátila na základňu po dvoch hodinách.

Ulož ako PDF
Napísal 13. marca 2012 16:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.