reklama

Zrážka dodávky a kamióna s cisternou si vyžiadala dvoch zranených

Operačné stredisko Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave prijalo dnes o 6.39 hodine prostredníctvom Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Trnava informáciu o dopravnej nehode dodávkového vozidla a kamiónu s cisternou určenou na prevoz pohonných hmôt.

Nehoda sa stala za obcou Kľačany v okrese Hlohovec.Foto: HaZZ Hlohovec

Na miesto mimoriadnej udalosti vyrazilo sedem príslušníkov HaZZ v Hlohovci. Dodávka sa po nehode nachádzala mimo komunikácie, ťahač MAN bol na okraji vozovky. V čase nehody bola cisterna prázdna. Pri nehode sa zranili dvaja ľudia, z toho jeden ťažko. Príslušníci HaZZ poskytli zranenému spolujazdcovi z dodávkového vozidla zdravotné ošetrenie. Na oboch havarovaných vozidlách boli odpojené akumulátory. Premávka na štátnej ceste bola v oboch smeroch uzatvorená až do príjazdu nehodovej polície. Príslušníci HaZZ odstránili úlomky havarovaných vozidiel z cestnej komunikácie. O 8. hodine bola obnovená premávka v jednom jazdnom pruhu. Po ukončení zásahu sa jednotka HaZZ o 08:38 hod. vrátila na základňu,“ uviedol k zásahu hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2012 10:28. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.