reklama

Nehoda na Stromovej ulici v Trnave si vyžiadala troch zranených

Pri nehode dvoch osobných áut sa v Trnave na križovatke ulíc Stromová – Bratislavská zranili v stredu 5. októbra pred 17. hodinou traja ľudia, z toho dve ženy.

Podľa informácií hovorcu KR HaZZ v Trnave Ivana Peťka pri nehode došlo k čelnej zrážke medzi Nissanom 300 Turbo a Peugeotom 206. Na mieste zasahovali zdravotníci, hasiči a polícia.

Foto: HaZZ Trnava

„Účastníci nehody sa v čase príjazdu hasičov nachádzali mimo vozidiel. Súčasne s jednotkou HaZZ sa na miesto udalosti dostavila aj zdravotnícka záchranná služba. Príslušníci HaZZ asistovali posádke ZZS a pomohli pri nakladaní zranených osôb do sanitky. Zranené osoby previezli na ďalšie vyšetrenie do fakultnej nemocnice. Uniknuté prevádzkové kvapaliny v množstve približne 4 litre boli zasypané sorbentom Vapex. Príslušníci hasičského zboru zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru odpojením akumulátorových batérii a ďalšiemu uniku prevádzkových kvapalín. Po príchode odťahovej služby asistovali pri odstránení havarovaných vozidiel z cestnej komunikácie. Následne bola cestná komunikácia dočistená. Po ukončení zásahu o 18:39 hod. sa jednotka HaZZ vrátila na základňu,“ informoval o udalosti I. Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2011 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nehoda na Stromovej ulici v Trnave si vyžiadala troch zranených”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.