reklama

Na klzkej ceste pri Piešťanoch sa pri nehode zranilo päť ľudí

V utorok 28. decembra 2010 o 21:23 hod. bola na Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste II/499 z Piešťan smerom na obec Trebatice v okrese Piešťany pred železničným priecestím.

Na šmykľavej ceste nabúrali Felicia a Alfa Romeo

„Na miesto nehody boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ z hasičskej stanice v Piešťanoch s technikou. Po príchode jednotky na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že v jednom osobnom motorovom vozidle Alfa Romeo sa nachádza ťažko zranený vodič a dve ľahko zranené osoby sa nachádzali mimo vozidla. V druhom osobnom motorovom vozidle Škoda Felícia bol ťažko zranený vodič a ľahko zranený spolujazdec sa nachádzal mimo vozidla. Vodič z vozidla Felícia bol príslušníkmi HaZZ vyslobodený z vozidla, druhému vodičovi z vozidla Alfa Romeo bol nasadený Šancov límec a bola mu zafixovaná chrbtica. Ostatné ľahko zranené osoby (z toho jedna žena) boli pred príchodom Záchrannej zdravotnej služby ošetrené. Na miesto udalosti sa dostavili dve vozidlá ZZS, ktoré zranené osoby prevzali na ďalšie ošetrenie.

Poškodená Alfa

Na miesto udalosti sa dostavila i dopravná polícia, ktorá zastavila premávku, pretože havarované vozidlá zasahovali do oboch jazdných pruhov,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Príslušníci HaZZ odtlačili havarované vozidlo Škoda Felícia na krajnicu, havarované osobné motorové vozidlá zabezpečili proti úniku prevádzkových kvapalín, vykonali protipožiarne opatrenia a očistili vozovku od úlomkov po nehode. Po ukončení zásahu sa jednotka o 22:29 hod. vrátila na základňu.

Ulož ako PDF
Napísal 29. decembra 2010 10:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.