reklama

V prevrátenom aute sa zranilo päť ľudí

Neďaleko obce Šelpice skončilo v stredu 31. augusta v priekope osobné auto VW Passat s piatimi cestujúcimi.

Po príchode záchranárov boli traja ľahko zranení pasažieri na ceste, jeden zranený ležal v priekope a ďalší bol zakliesnený v aute.

Foto: HaZZ Trnava

„Zasahujúci príslušníci z hasičskej stanice v Trnave vyslobodili zakliesnenú zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli ďalším štyrom zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel Zdravotnej záchrannej služby. Havarovaný automobil zabezpečili proti vzniku požiaru, úniku prevádzkových kvapalín a pomohli ho naložiť na vozidlo odťahovej sluľby. Po odtiahnutí havarovaného vozidla príslušníci HaZZ očistili vozovku, ukončili zásah a o 00:33 hod. sa vrátili na základňu,“ zhodnotil udalosť hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2011 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.