reklama

Pri čelnej zrážke dvoch áut pri Bučanoch sa zranilo šesť ľudí

Pri čelnej zrážke dvoch osobných áut sa v stredu 28. decembra o 20. hodine pri Bučanoch zranilo šesť ľudí.

„Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že prišlo k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel Peugeot 406 a VW Passat. V autách sa nachádzalo šesť osôb, medzi nimi aj sedemročný chlapec. Všetky zranené osoby sedeli voľne vo vozidlách, nezakliesnené. Príslušníci HaZZ poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc, ošetrenie tržných rán, fixáciu horných končatín, vykonali protišokové opatrenia a pomohli ich naložiť do vozidiel Zdravotnej záchrannej služby,“ priblížil udalosť hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.Foto: HaZZ Trnava

Štyria zasahujúci hasiči zabezpečili havarované autá proti vzniku požiaru, zasypali asi 5 litrov uniknutých prevádzkových kvapalín sorbentom Vapex, pomohli naložiť jedno z poškodených vozidiel na odťahovú službu a napokon očistili vozovku. Hasiči ukončili zásah o 21.53 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 29. decembra 2011 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.