reklama

Hasiči vyslobodili po náraze auta do stromu zakliesneného vodiča

V utorok 6. októbra 2020 popoludní došlo v Trnave na ceste v smere na Suchú nad Parnou k dopravnej nehode. Podľa informácií HaZZ Trnava po náraze auta do stromu sa zranil jeden človek.

Na miesto nehody jedného auta, ktoré narazilo bočnou stranou do stromu, sa dostavila šesťčlenná posádka z Hasičskej stanice Trnava.

„V motorovom vozidle sa nachádzala jedna zakliesnená osoba. Jednotka zabezpečila miesto udalosti, vymedzila miesto zásahu, zabezpečila vozidlo proti pohybu a vykonala na vozidle protipožiarne opatrenia. Zasahujúci príslušníci HaZZ pomocou hydraulického náradia zranenú osobu vyslobodili a poskytli jej predlekársku prvú pomoc. Po príjazde záchrannej zdravotnej služby ju odovzdali do jej starostlivosti,“ informovala Mária Zaťková, hovorkyňa KR HaZZ v Trnave.

Na miesto udalosti sa dostavili aj príslušníci Policajného zboru, ktorí dopravnú nehodu zdokumentovali.

Počas takmer dvojhodinového zásahu bola uzavretá celá šírka komunikácie.

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 7. októbra 2020 11:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hasiči vyslobodili po náraze auta do stromu zakliesneného vodiča”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.