reklama

Na karosérii auta našli neznámu látku, zasahovali hasiči v špeciálnych oblekoch

Nález neznámej látky na karosérii Audi A6 Avant nahlásili Koordinačnému stredisku IZS v Trnave v pondelok 10. septembra o 7.37 hodine na Štúrovej ulici.

Na miesto boli vyslaní šiesti príslušníci z hasičskej stanice v Trnave. V blízkosti auta nainštalovali dekontaminačnú sprchu. Počas zásahu ulicu uzatvorila polícia.

Veliteľ zásahu nariadil použitie prostriedkov na ochranu dýchacích ciest a povrchu tela s najvyšším stupňom ochrany, z dôvodu nemožného posúdenia rizika ohrozenia zdravia. Príslušníci HaZZ v protichemických ochranných odevoch zabezpečili zber neznámej látky, ktorú uložili do plastového suda. V ďalších krokoch zabezpečili neutralizáciu vozidla a okolia, postavili dekontaminačný stan, kde uskutočnili dekontamináciu príslušníkov hasičského zboru a pomôcok na zber látky,“ opísal priebeh zásahu zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Krajčovič.

FOTO: HaZZ Trnava

Zachytenú látku odviezli členovia Záchrannej brigády HaZZ v Malackách do laboratórií Úradu verejného zdravotníctva SR v Bratislave.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2012 15:45. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na karosérii auta našli neznámu látku, zasahovali hasiči v špeciálnych oblekoch”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.