reklama

V Trnave našli opäť rozsypaný neznámy biely prášok, testy dopadli negatívne

Vo štvrtok 3. mája o 17.57 hodine bol oznámený nález balónika s neznámym bielym práškom rozsypaný v priestoroch autobusovej stanice v Trnave.

Na miesto udalosti vyrazila policajná jednotka a tiež trnavskí hasiči.

Po príchode na miesto udalosti veliteľ zásahu nariadil zásah príslušníkov s maximálnym stupňom ochrany, nakoľ išlo o neznámu látku. Príslušníci HaZZ zabezpečili balónik s bielym práškom a následne ho uzatvorili v nádobe. Do priameho kontaktu s neznámym práąkom neprišli žiadne osoby. Ľudia, ktorí sa nachádzali asi 3-5 metrov od neznámej látky, boli upovedomení o možných rizikách,“ uviedol zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.


Uzavretý priestor zastávky na autobusovej stanici

Foto: HaZZ Trnava

Do Trnavy dorazila Záchranná brigáda HaZZ Malacky, členovia ktorej zabezpečili prevoz neznámej látky do laboratória Úradu verejného zdravotníctva SR v Bratislave.

Podľa aktualizovaných informácií M. Fulajtara dopadli testy bieleho prášku negatívne.

Nález neznámej bielej látky bol naposledy v Trnave ohlásený 17. apríla v priestoroch stavebnej priemyslovky. Výsledok expertízy bol negatívny.

Ulož ako PDF
Napísal 4. mája 2012 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave našli opäť rozsypaný neznámy biely prášok, testy dopadli negatívne”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.