reklama

V Trnave našli opäť rozsypaný neznámy biely prášok, testy dopadli negatívne

Vo štvrtok 3. mája o 17.57 hodine bol oznámený nález balónika s neznámym bielym práškom rozsypaný v priestoroch autobusovej stanice v Trnave.

Na miesto udalosti vyrazila policajná jednotka a tiež trnavskí hasiči.

Po príchode na miesto udalosti veliteľ zásahu nariadil zásah príslušníkov s maximálnym stupňom ochrany, nakoľ išlo o neznámu látku. Príslušníci HaZZ zabezpečili balónik s bielym práškom a následne ho uzatvorili v nádobe. Do priameho kontaktu s neznámym práąkom neprišli žiadne osoby. Ľudia, ktorí sa nachádzali asi 3-5 metrov od neznámej látky, boli upovedomení o možných rizikách,“ uviedol zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.


Uzavretý priestor zastávky na autobusovej stanici

Foto: HaZZ Trnava

Do Trnavy dorazila Záchranná brigáda HaZZ Malacky, členovia ktorej zabezpečili prevoz neznámej látky do laboratória Úradu verejného zdravotníctva SR v Bratislave.

Podľa aktualizovaných informácií M. Fulajtara dopadli testy bieleho prášku negatívne.

Nález neznámej bielej látky bol naposledy v Trnave ohlásený 17. apríla v priestoroch stavebnej priemyslovky. Výsledok expertízy bol negatívny.

Ulož ako PDF
Napísal 4. mája 2012 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave našli opäť rozsypaný neznámy biely prášok, testy dopadli negatívne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.