reklama

Na pošte v Ružindole sa z listu sypal čierny prášok, zasahovali hasiči

Pre nález neznámeho čierneho prášku privolali v utorok 28. mája pred ôsmou ráno na poštu do Ružindola hasičskú jednotku z Trnavy.

Čierny prášok sa sypal z listovej obálky. Príslušníci v plynotesných oblekoch zozbierali prášok do hermeticky uzatvoreného suda. Celý priestor pošty bol dekontaminovaný prípravkom Pedox a Incidur. Na miesto udalosti sa dostavila lekárka z Úradu regionálneho zdravotníctva v Trnave, posádka ZZS a hliadka policajného zboru. Všetky osoby, ktoré prišli do kontaktu s neznámou látkou, boli prevezené do FN v Trnave na ďalšie vyšetrenia,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

hasici-ruzindol-1
hasici-ruzindol-2
hasici-ruzindol-3
Snímky HAZZ z včerajšieho zásahu na ružindolskej pošte

Podozrivý prášok bol odovzdaný členom Záchrannej brigády HaZZ v Malackách. Tí látku previezli na preskúmanie do Úradu verejného zdravotníctva v Bratislave.

Šesťčlenná zásahová jednotka hasičov sa vrátila na základňu po dvoch hodinách.

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2013 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.