reklama

Na Zavarskej ulici našli ampulku s neznámou látkou

V piatok 29. októbra predpoludním zasahovali trnavskí hasiči v priestoroch Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy na Zavarskej ulici.

Na čísle Integrovaného záchranného systému ohlásili nález podozrivej ampulky s neznámou tekutinou v škatuľke s jadierkami.

“Zasahovali štyria príslušníci OR HaZZ v Trnave, z hasičskej stanice v Trnave s technikou. Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili podozrivú látku do plastovej nádoby s uzáverom, ohraničili miesto udalosti a vyčkali na príjazd jednotky zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Malackách. Tá odviezla ampulku s neznámou tekutinou na Úrad verejného zdravotníctva SR do Bratislavy. Počas zásahu príslušníkov HaZZ do priameho styku s tekutinou v ampulke nikto neprišiel pretože bola v plastovej miske, hermeticky uzavretá v igelitovom vrecku a ani ju nikto neotváral,” opísal zásah hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2010 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Na Zavarskej ulici našli ampulku s neznámou látkou”

  1. 1
    pedro says:

    ale teraz vazne. to je na to specialny team co hlada tieto veci po okrese? :)
    ja nachadzam skladky nebezpecnych odpadov v kazdej druhej priekope v okrese. mam zakazdym volat hasicov?

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.