reklama

12 opíc, Moon a Vesmírna Odysea v kine Hviezda

27. februára sa v kine Hviezda uskutoční ďalší žánrový filmový večer. OZ Publikum.sk tentoraz po úspešných hororoch a vojnových filmoch prináša sci-fi. Večer vedecko-fantastických filmov uvedie trojicu kultových snímok – 12 opíc, Moon a 2001: Vesmírnu odyseu.

Podujatie sa začne o 18:00 projekciou amerického thrilleru 12 opíc režiséra Terryho Gilliama, ktorý veľkú časť kariéry strávil v Monty Python’s Flying Circus. V hlavných úlohách sa zaskveli Bruce Willis a Brad Pitt, ktorý bol za svoju rolu psychicky narušeného bojovníka za práva zvierat nominovaný na Oscara.

Syn Davida Bowieho, Duncan Jones, v roku 2009 uviedol do svetových kín (tie naše to obišlo) svoju drámu Moon. Jeden z mála príkladov súčasného európskeho sci-fi prišiel s tým najlepším, čo vie britská nezávislá tvorba ponúknuť. V hlavnej úlohe Sam Rockwell ako osamotený astronaut na mesačnej základni zisťuje, že z jeho životom nie je ani zďaleka všetko v poriadku.

Dobrodružnú a mysterióznu 2001: Vesmírnu odyseu a ani jej režiséra Stanleyho Kubricka, či autora románovej predlohy Arthura C. Clarkea netreba predstavovať. Klasika žánru, ktorá na takomto večeri jednoducho nemôže chýbať uzavrie náš program.

Plagát:
VVFF

Za cenu, za ktorú vám inde núkajú jeden film, u nás dostane hneď tri.

Vstupné na celý večer tak bude len 3 eurá.

Podrobnejšie informácie nájdete na:
http://www.facebook.com/NOCvKINE
alebo v evente:
http://www.facebook.com/events/463608250365888

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2013 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.