reklama

V kine Hviezda odvysielajú film Minister spojený s diskusiou o transparentnosti v politke

Minister dopravy Bertrand Saint-Jean je uprostred noci prebudený svojim osobným sekretárom. Do rokliny sa rúti autobus. Minister ide na miesto nehody, nemá inú možnosť.

Tak začína odysea štátneho úradníka naprieč stále zložitejšiemu a nepriateľsky naladenému svetu. Rýchlosť, boje o moc, chaos, ekonomická kríza…

V šialenom slede udalostí strieda jedna krízová situácia druhú. Aké obete sú títo vysoko postavení muži ochotní akceptovať?

Ako dlho vydržia v štáte, ktorý pohlcuje tých, ktorí mu slúžia?

Interesantnú snímku Minister (Exercice de l’État) režiséra Pierra Schollera odvysielajú v trnavskom kine Hviezda v stredu 15. mája o 19.30 hodine.

Vstup je voľný.

Po skončení filmu sa uskutoční diskusia o transparentnosti v politike a ďalších témach s predsedom Novej väčšiny Danielom Lipšicom, ekonomickým analytikom Róbertom Žitňanským a právnikom Pavlom Nechalom z Transparency International.

Udalosť na Facebooku: facebook.com/events/652240658136130

Plagát:
minister-plag

Ulož ako PDF
Napísal 14. mája 2013 21:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V kine Hviezda odvysielajú film Minister spojený s diskusiou o transparentnosti v politke”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.