reklama

Divadlo Tri tvorivé tvory bude opäť improvizovať v kine Hviezda

Majstri improvizácie Tri Tvorivé Tvory, alias 3T, vystúpia v stredu, 29.apríla o 19:00 v kine Hviezda.

Trojica hercov v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško do svojej adrenalínovej javiskovej show interaktívne zapája aj obecenstvo, ktoré si môže vybrať, na akú tému sa bude improvizovať. Diváci na začiatku napíšu témy, z ktorých si potom herci zopár vytiahnu, a tie následne zahrajú.

3T_1
3T

Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a za sebou má viac ako 400 predstavení.

„Náš humor je postihnutý práve momentálnosťou, čo ľudí presvedčí, aby s nami zostali hodinu a pol. Ľudia sa na naše predstavenia prichádzajú zabaviť. Baví ich vidieť ako zaskakujeme samých seba. Keď sa ľudia smejú, je to ten najlepší motor pre to, aby vznikali ďalšie humorné situácie,“ hovorí o 3Tčku Juraj „Šoko“ Tabaček.

Hudobným hosťom večera bude spevák a hudobník Jerguš Oravec, v minulosti známy aj zo speváckej súťaže Česko-Slovensko hľadá Superstar.

3T v Trnave
streda 29. apríl 2015 / kino Hviezda
Začiatok: 19:00 hod.
Vstup: 6€ v predpredaji v kine Hviezda/ 6€ na mieste
Event na Facebooku: www.fb.com/events/662438543884995

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2015 21:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.