reklama

Najmilší koncert roka nadácie Úsmev ako dar bude v sobotu v kine Hviezda

Nezisková organizácia Úsmev ako dar už 21. rokov organizuje v regionálnom i celoslovenskom rozsahu Najmilší koncert roka – teda estrádu vystúpení detí z detských domovov a náhradných rodín.

Milé podujatie, ktoré je prehliadkou tvorivosti a šikovnosti v rôznych žánrových kategóriách, majú deti priestor na sebarealizáciu za podpory známych osobností a umeleckej poroty.

V regionálnom kole v Trnavskom kine Hviezda vystúpia deti z detských domovov z Trnavy, Holíča, Skalice, Serede, Veľkého Medera, z krízového strediska v Trnave a náhradných rodín.

Z celej tejto plejády postupuje jeden účinkujúci do celoslovenského kola, ktoré bude odvysielané na RTVS.

Podujatie začína v sobotu 21. apríla o 15. hodine v kine Hviezda. Vstupné je dobrovoľné.

Cieľom tejto idei je aj naďalej upriamovať pozornosť všetkých účastníkov a zainteresovaných a rovnako aj verejnosti, na rozvíjanie osobnosti dieťaťa v náhradnej starostlivosti, bez ohľadu na jej formu (internátnu, rodinnú, profesionálnu,…). Prostredníctvom prehliadky chceme dosiahnuť, aby sa deti učili prostredníctvom svojich vystúpení vyjadrovať samých seba, svoje potreby, túžby, pocity, myšlienky a názory. Zároveň nám záleží, aby deti nechápali svoje vystúpenia iba ako predvádzanie sa pred verejnosťou, ale aby sa výraznejšie podieľali na rozhodnutí a príprave obsahu a formy svojich vystúpení,“ vyjadrujú zámer a cieľ podujatia organizátori.

Príďte aj VY svojou účasťou podporiť a oceniť snahu detí, ktoré to nemajú v živote jednoduché a dokážu aj vďaka tomuto koncertu vyjadriť samé seba.

Celým podujatím bude sprevádzať moderátor ROMAN POMAJBO. Účasť v umeleckej porote potvrdili moderátorka Adela Banášová a tanečník Peter Modrovský.

V rámci programu svojim vystúpením podporia ADAM ĎURICA, DOMINIKA MIRGOVÁ či fakírske duo ARATRON ASPIS. Úvodnú znelku – hymnu organizácie Úsmev ako dar odspieva odchovanec detského domova JANKO HERÁK a atmosféru spríjemní cimbalista DEZIDER OLÁH.

Ďalšie informácie nájdete na www.usmev.sk, tiež na Facebooku.

ADAM ĎURICA

DOMINIKA MIRGOVÁ

duo ARATRON ASPIS

Ulož ako PDF
Napísal 17. apríla 2012 6:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.