reklama

Majstri improvizácie Tri Tvorivé Tvory vystúpia v Trnave

Majstri improvizácie Tri Tvorivé Tvory, známi aj ako 3T, vystúpia v utorok 10. októbra 2023 o 19:00 v Malom Berlíne.

Trojica hercov, v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley“ Staško, do svojej adrenalínovej javiskovej show interaktívne zapája aj obecenstvo, ktoré si môže vybrať, na akú tému sa bude improvizovať.

Diváci na začiatku napíšu témy, z ktorých si potom herci zopár vytiahnu, a tie následne zahrajú.

Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a za sebou má viac ako 450 predstavení.

„Náš humor je postihnutý práve momentálnosťou, čo ľudí presvedčí, aby s nami zostali hodinu a pol. Ľudia sa na naše predstavenia prichádzajú zabaviť. Baví ich vidieť ako zaskakujeme samých seba. Keď sa ľudia smejú, je to ten najlepší motor pre to, aby vznikali ďalšie humorné situácie,“ hovorí o 3Tčku Juraj „Šoko“ Tabaček.

Hudobným hosťom večera bude spevák Bohuš Hajdúch zo slovenskej kapely Papyllon.

utorok 10. október 2023 / Malý Berlín
Začiatok: 19:00 hod.
Vstup: 13€ v predpredaji
https://malyberlin.maxiticket.sk/3t-v-trnave-prvykrat-v-malom-berline-2023-trnava

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2023 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.