reklama

Majstri improvizácie Tri Tvorivé Tvory prinesú svoje fóry do Trnavy

Divadelno-improvizačná skupina so slabosťou pre situačný humor 3T príde do kina Hviezda.

V stredu 20. novembra pripraví jedinečné predstavenie, ktoré bude mať premiéru a derniéru zároveň. Diváci budú svedkami predstavenia, počas ktorého 3T tak ako každý večer improvizuje na témy a podnety divákov.

Jedinečné javiskové vystúpenie tvoria Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško vtipnými replikami, ktoré odvážne dopĺňajú pohybovými a hudobnými improvizáciami.

VIDEO:

Rozumieme si aj pohľadom či tušením myšlienkového pochodu kolegu, ktorý je za bežných okolností ťažko predvídateľný. Celá naša improvizácia je o tom tu a teraz,“ hovorí Stano Staško.

3T tvoria predstavenia spolu s divákmi, ktorí sa tak dostávajú do role „režiséra“.

Inšpiruje má práve tá téma, ktorú vytiahneme. Na oblasti tém sa dopredu nepripravujeme. A na tom je super práve ten adrenalín, ktorý vzniká na javisku,“ prezrádza tajomstvo ich divadelnej kuchyne.

Predstavenie trvá približne 90 minút a skladá sa z viacerých skečov (zvyčajne troch), na ktoré sa Tri Tvorivé Tvory pripravujú asi tri minúty.

Tri Tvorivé Tvory alebo 3T vzniklo v decembri 2004 v Žiline, ale improvizácii sa venujú už od roku 1997. Vystupovali nielen v Žiline, ale aj v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Martine, Liptovskom Mikuláši, Zvolene či Olomouci. Pre ich vystúpenia je príznačný adrenalín, ktorý si radi užívajú.

streda 20. novembra 2013
kino Hviezda
Štart: 20:30 hod.
Vstup: 5€ v predpredaji v kine Hviezda/ 5€ na mieste

Udalosť na Facebooku:
www.fb.com/events/431457363626728

Plagát:
3T-nov-TT

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2013 17:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.