reklama

Majstri improvizácie Tri Tvorivé Tvory prinesú svoje fóry do Trnavy

Divadelno-improvizačná skupina so slabosťou pre situačný humor 3T príde do kina Hviezda.

V stredu 20. novembra pripraví jedinečné predstavenie, ktoré bude mať premiéru a derniéru zároveň. Diváci budú svedkami predstavenia, počas ktorého 3T tak ako každý večer improvizuje na témy a podnety divákov.

Jedinečné javiskové vystúpenie tvoria Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško vtipnými replikami, ktoré odvážne dopĺňajú pohybovými a hudobnými improvizáciami.

VIDEO:

Rozumieme si aj pohľadom či tušením myšlienkového pochodu kolegu, ktorý je za bežných okolností ťažko predvídateľný. Celá naša improvizácia je o tom tu a teraz,“ hovorí Stano Staško.

3T tvoria predstavenia spolu s divákmi, ktorí sa tak dostávajú do role „režiséra“.

Inšpiruje má práve tá téma, ktorú vytiahneme. Na oblasti tém sa dopredu nepripravujeme. A na tom je super práve ten adrenalín, ktorý vzniká na javisku,“ prezrádza tajomstvo ich divadelnej kuchyne.

Predstavenie trvá približne 90 minút a skladá sa z viacerých skečov (zvyčajne troch), na ktoré sa Tri Tvorivé Tvory pripravujú asi tri minúty.

Tri Tvorivé Tvory alebo 3T vzniklo v decembri 2004 v Žiline, ale improvizácii sa venujú už od roku 1997. Vystupovali nielen v Žiline, ale aj v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Martine, Liptovskom Mikuláši, Zvolene či Olomouci. Pre ich vystúpenia je príznačný adrenalín, ktorý si radi užívajú.

streda 20. novembra 2013
kino Hviezda
Štart: 20:30 hod.
Vstup: 5€ v predpredaji v kine Hviezda/ 5€ na mieste

Udalosť na Facebooku:
www.fb.com/events/431457363626728

Plagát:
3T-nov-TT

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2013 17:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.