reklama

Improvizačné divadlo 3T sa vracia do Trnavy

Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia 25. marca o 19:00 v Kine Hviezda.

3T je divadelno-improvizačná skupina troch hercov, ktorí improvizujú na zadané témy od divákov a užívajú si tak adrenalín na javisku.

Tvoria ho Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley“ Staško.

Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a za sebou má viac ako 400 predstavení.

3T
Tri tvorivé tvori prichádzajú do Trnavy

3T tvoria predstavenia spolu s divákmi, ktorí sa tak dostávajú do role “režiséra”. Diváci na začiatku napíšu témy, z ktorých si potom herci zopár vytiahnu, a tie následne zahrajú.

„Na oblasti tém sa dopredu nepripravujeme. Raz sa na predstavení v Žiline stalo, že pokiaľ som sa ja ešte v šatni obliekal, Šoko už išiel na pódium a kričal, čo máme robiť. Vyzeralo to asi takto: Ja prídem, ty ma oslov a ja pochopím, čo chceš,“ smeje sa a dopĺňa: „A hrali sme.“

„Naša improvizácia vzniká priamo na javisku a často sme prekvapení aj my sami, kam nás téma zavedie,“ hovoria chalani.

Hudobným hosťom večera bude speváčka Katka Ščevlíková, známa zo speváckej súťaže X Factor, spolu s klaviristom Erikom Dimitrovom.

3T – Tri Tvorivé Tvory
streda 25. február 2015 / Kino Hviezda
Začiatok: 19:00 hod.
Vstup: 5€ v predpredaji v kine Hviezda/ 5€ na mieste
Event na Facebooku: facebook.com/events/1601017750131881/

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2015 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.