reklama

Divadlo Ludus prinesie do Trnavy večný príbeh o hviezde nad Betlehemom

K atmosfére najkrajších sviatkov v roku neodmysliteľne patria voňavé koláčiky, koledy a najmä rozprávky.

Vianočné piesne, vinše, príbehy, hry a obchôdzky koledníkov majú v slovenských ľudových tradíciách hlboké korene a slúžili najmä na utužovanie vzťahov v rodine, s priateľmi a známymi.

ludus-hviezda

Vianočnými hrami tradičného ľudového divadla sa inšpirovali aj členovia divadla Ludus, ktorí do Trnavy prinesú jedinečný príbeh plný kolied, piesní a zvykosloví spojených s obdobím Vianoc.

Predstavenie Vyšla hviezda nad Betlehemom si budete môcť pozrieť v kine Hviezda 12. decembra 2014 o 17. hodine.

Nechajte sa hercami a nádhernými drevenými bábkami uniesť do pravej vianočnej atmosféry a prežite večný príbeh, ktorý spojí pastierov, zlého a dobrého anjela, Herodesa, troch kráľov, Jozefa, Máriu a malého Ježiška.

Vstupné: 3 €. Predstavenie je vhodné pre deti od 5 rokov.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo priamo pred predstavením.

(Mesto Trnava)

Plagát:
Vyslahviezda

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2014 20:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.