reklama

Majstri improvizácie zo žilinského divadla Kapor na scéne sa predstavia v Trnave

Divadlo Kapor na scéne zo Žiliny prichádza do Trnavy so večerom improvizácie IMPRO-KAPRO. Niekoľkonásobní víťazi Improlíg (nielen v Trnave) budú zabávať obecenstvo už túto stredu 5.novembra o 19:30 v kine Hviezda.

V troch ucelených častiach budú herci improvizovať na témy, ktoré napíšu (pri vstupe do sály) samotní diváci. Slovo, hudba, pohyb – využívať budú všetky možné aj nemožné divadlené postupy, aby docielili odhalenie zubných krčkov obecenstva.

kapor-na-scene
Divadlo Kapo na scéne

Kto je „Kapor“?

Divadlo „Kapor na scéne“ je už od roku 2009 srdcovou záležitosťou troch skvelých improvizátorov a zdravotných klaunov OZ Červený Nos Clowndoctors – Lukáš Tandara (absolvent bábkoherectva na VŠMU), Miška Pastorková (absolventka masmediálnej komunikácie na UCM v Trnave) a Jarka Hatiarová (absolventka operného spevu na JAMU v Brne).

Traja divadelní šialenci budú tento krát útočiť na vaše bránice aj s čestným hosťom – Mirkom Sýkorom (CZ). Je tiež profesionálnym hercom i zdravotným klaunom, ktorý dodáva kaprovským impro-večerom český šmrnc :).

Celú atmosféru dotvorí aj hudobný hosť, ktorý svojou tvorbou podfarbí jednotlivé divadelné vý(po)tvory.

ODKAZ OD KAPRA:
„Z celej našej kaprovskej duše všetkých pozývame!
Veď ako hovoríme, streda – terapiu humorom treba !
Plutvu na to!“

VIAC INFORMÁCIÍ:
www.kaporNaScene.sk
Facebook: facebook.com/kapor.nascene?fref=ts

Plagát:
Impro-kapro

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2014 13:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.