reklama

MADUAR vyráža na turné. 25 rokov na scéne oslávi aj v Trnave

Jedinečná atmosféra, spomienky na staré dobré časy, či skvelá party – to všetko vás čaká na koncerte skupiny Maduar, legendy 90. rokov, ktorá oslavuje už neuveriteľné 25. výročie od vydania svojho prvého albumu s megahitom Do It. Pri tejto príležitosti vyráža na koncertné turné s názvom Hafanana The Best Of Tour, na ktorom predstaví naživo všetky svoje najväčšie hity. Vďaka na mieru šitej videoprojekcii a pozvaniu špeciálneho hosťa, ktorým je Ivanna Bagová, víťazka Hlasu Česko Slovenska, čaká návštevníkov koncertov nielen unikátny audiovizuálny prierez tvorbou kapely, ale aj mimoriadny umelecký zážitok.

Koncert v Trnave sa uskutoční v sobotu 30. marca 2019 v priestoroch hotela Holiday Inn. Vstupenky sú v predaji, link tu.

„V tomto roku plánujeme zrealizovať 25 koncertov, z toho trinásť na jar, šesť v lete a ďalších šesť na jeseň. Počas jarnej časti zavítame postupne do nasledovných miest – Nová Dubnica, Trnava, Holíč, Martin, Nitra, Košice, Michalovce, Krompachy, Poprad, Zvolen, Z. Kostoľany, Bratislava – a ukončíme ju open air koncertom na amfiteátri v rodnej Rimavskej Sobote,“ uviedol Juraj Matyinko z Maduaru.


Maduar sa predstaví v Trnave už v sobotu 30. marca

Pokračuje jeho brat Ladislav: „Je pre nás až neuveriteľné, že aj po 25 rokoch si ľudia ešte stále pamätajú naše hity a na koncertoch ich spievajú spolu s nami. Sme za to veľmi vďační a neskutočne si to vážime. Aj preto sa na pripravované koncerty veľmi tešíme a veríme, že na nich bude skvelá atmosféra a všetci si to spoločne maximálne užijeme. O to viac, že vo väčšine prípadov bude s koncertom spojená aj následná Oldies party, takže návštevníci koncertu sa budú môcť baviť ďalej aj po jeho skončení.”

Keďže ide o významný míľnik v živote kapely, rozhodli sa bratia Matyinkovci okrem koncertov pridať aj niečo navyše.

“Pripravili sme špeciálne 2-CD s výberom našich najznámejších hitov, ktoré sme doplnili o 8 nových, doteraz nevydaných, skladieb. Fanúšikovia si ho budú môcť zakúpiť na našich koncertoch alebo prostredníctvom e-shopu na našej oficiálnej webstránke,” vysvetlil Juraj.

“Ďalšou zaujímavosťou bude premiéra dokumentárneho filmu o našej skupine z dielne Mateja Kováča, mladého talentovaného filmára z Rimavskej Soboty, ktorý už za svoju tvorbu získal niekoľko ocenení. No a sme obzvlášť poctení ponukou Gemersko-malohontského múzea v Rimavskej Sobote pripraviť expozíciu mapujúcu históriu Maduaru od jej začiatkov až po dnes. Jej otvorenie je naplánované na 18. mája, kedy budeme na amfiteátri končiť aj jarnú časť nášho turné veľkým koncertom pod holým nebom,” hovorí Ladislav Matyinko.

“Samozrejme, okrem spomenutých aktivít pripravujeme aj nejaké novinky. Prvou by mal byť video megamix najväčších hitov určený pre českých a slovenských DJ-ov a druhou nová letná skladba, ktorú pripravujeme spolu s Marekom Vozárom,” uzatvára Juraj Matyinko.

Vstupenky na turné sú už v predaji na Predpredaj.sk alebo u miestnych predajcov, kompletný itinerár koncertov nájdete na webstránke Maduaru.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2019 22:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.