reklama

Hudba z Marsu vyráža na turné, 19. novembra sa predstaví v Trnave

Obľúbená ska kapela Hudba z Marsu poteší svojich fanúšikov túto jeseň šiestimi koncertmi. Líder a spevák skupiny Michal „Štofo“ Štofej sa len kvôli ním vráti z Veľkej Británie, kam odišiel za svojou manželkou. Turné sa začína už tento štvrtok v bratislavskom Nu Spirit Clube.

Tešiť sa môžete na všetky známe skladby z bohatej tvorby Hudby z Marsu ako sú Šakalík, Skakamarátka, Klára a Gogo, Disko, či Továreň na sny. Na vybraných koncertoch sa predstavia aj zaujímaví hostia. V Bratislave to bude napríklad domáca formácia Hugo Čáves Orchestra a v Trnave rockandrolloví Vandali.

Jesenné mini turné prichádza po úspešnej festivalovej sezóne a bude predstavovať jediné koncerty, ktoré kapela odohrá až do definitívneho návratu Štofa na Slovensko. Ten sa bude svojim fanúšikom prihovárať s dojmami a postrehmi z Anglicka na facebookovskej stránke kapely.

Hudba z Marsu Tour 2010:

07.10. (štvrtok) Bratislava – Nu Spirit Club
08.10. (piatok) Nové Zámky – A.V.P. Club (bývalé IMC)
17.11. (streda) Zvolen – Music Rock Café
18.11. (štvrtok) Banská Bystrica – Tirish Pub
19.11. (piatok) Trnava – Artklub
20.11. (sobota) Trenčín – Klub Lúč

Videopozvánka:

Ďalšie informácie:

http://www.hudbazmarsu.sk/

http://www.facebook.com/pages/Hudba-z-Marsu/43349551034?ref=search


Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2010 13:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.