reklama

Hudba z Marsu: Už tento piatok v Trnave!

Po úvodných októbrových koncertoch v Bratislave a Nových Zámkoch pokračuje turné obľúbenej kapely Hudba z Marsu štyrmi koncertmi počas mesiaca november. Kapela sa postupne predstaví vo Zvolene, Banskej Bystrici, Trnave a v Trenčíne. 19. novembra budete môcť kapelu vidieť v trnavskom Artklube spolu s rocknrollovou formáciou Vandali.

Trnavská kapela Hudba z Marsu patrí medzi stálice slovenskej hudobnej scény, na ktorej pôsobí už takmer 15 rokov. Srdcia fanúšikov si získala nielen hitovými pesničkami ako Šakalík, Klára a Gogo, Továreň na sny, či Skakamarátkam, ale najmä bezprostredným štýlom a pozitívnou energiou nabitými koncertmi.
Členovia kapely sa neboja ani experimentovať. Na ich poslednom albume s názvom Orchester z Marsu sa objavili také osobnosti a výnimoční speváci ako napríklad Ján Kuric, Lasky, Koňýk, Lucia Lužinská a celkom výnimočne aj Marián Labuda starší.

VIDEOPOZVÁNKA:

Ďalšie informácie:
http://www.hudbazmarsu.sk/
http://www.facebook.com/pages/Hudba-z-Marsu/43349551034


Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2010 23:59. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.