reklama

Hasiči odstránia iba cencúle ohrozujúce životy a zdravie

Krajské riaditeľstvo HaZZ v Trnave, vzhľadom k neustále sa opakujúcim telefonickým požiadavkám fyzických a právnických osôb na pomoc príslušníkov HaZZ s výškovou technikou v prípadoch odstraňovania zamrznutých cencúľov zo striech a prístreškov objektov, zverejnilo vyhlásenie.

cencul-hasic

ILUSTRAČNÉ FOTO: b92

Príslušníci HaZZ budú prostredníctvom operačného strediska KR HaZZ v Trnave vysielaní na technické zásahy v súvislosti s odstraňovaním zamrznutých cencúľov zo striech iba v prípadoch, kedy cencúle bezprostredne ohrozujú zdravie a ľudské životy.
Za odstraňovanie týchto cencúľov zodpovedá vlastník (prípadne správca) konkrétneho objektu, ktorý si rieši uvedené činnosti vo svojej réžii, napríklad prostredníctvom horolezcov a výškovej techniky zo súkromnej sféry.“

Informáciu sprostredkoval hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2013 10:46. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.