reklama

Zásah v Bielom Kostole: majetkový spor dvoch mužov ukončilo bodnutie nožom do chrbta

AKTUALIZOVANÉ o 13:53 hod.

V pondelok dopoludnia približne o 8.30 hodine došlo podľa informácií portálu trnava-live.sk v Bielom Kostole k hádke dvoch mužov.

Hádka vyvrcholila po tom, ako starší z mužov bodol mladšieho kuchynským nožom do chrbta.

V tejto chvíli môžem potvrdiť, že došlo k hádke medzi dvoma mužmi. Jeden z nich bodol druhého nožom do chrbta, čepeľ zasiahla aj pľúca poškodeného. Muža previezli záchranári do trnavskej nemocnice, kde ho operujú,“ informoval trnava-live.sk hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Podľa svedkov sa na mieste udalosti nachádzalo niekoľko policajných áut.

policia-nozik-1
policia-nozik-2
Muž zaútočil kuchynským nožom na ulici pred domom

FOTO: Polícia

Hádku mali podľa predbežných informácií polície vyvolať dlhodobé majetkové spory o nehnuteľnosť v Bielom Kostole.

Obeťou útoku je 36-ročný trnavský podnikateľ J.H.

Vo svojom podnikaní sa venuje viacerým činnostiam od prevádzkovania veľkoskladu s nápojmi až po prenájom priestorov.

Podľa najnovších informácií trnavskí lekári muža operovali, jeho zranenia sú vážne, ale nie ohrozujúce život.

Vyhlásenie KR PZ v Trnave k prípadu od hovorcu Michala Hanusa:

Šesťdesiatdeväťročný muž z Bieleho Kostola vytiahol kuchynský nôž s čepeľu dlhou 14,5 cm a zozadu pichol do chrbta 36-ročného muža z Modranky.
Dôvodom boli majetkové spory. Útočník v nepozorovanej chvíli 36-ročného muža bodol. Napadnutý sa momentálne nachádza v nemocnici v Trnave. Policajti 69-ročného muža zadržali. Vyšetrovateľ ho už obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví. Za takýto skutok hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov. Obvinený muž je stíhaný na slobode.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2013 11:43. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.