reklama

Ďalšie dva tituly z majstrovstiev regiónu pre Viktóriu

Chlapci a dievčatá v kategóriách mladšieho žiactva a dorastu bojovali 8. mája v Pezinku o tituly majstrov bratislavsko-trnavského regiónu v stolnom tenise.

Štefan Peko a Tatiana Kukuľková z trnavskej Viktórie si suverénne vybojovali tituly vo svojej kategórii mladšieho žiactva a doplnili svoju zbierku o ďalšie pekné športové poháre. Peter Turček (Rača BA) s Dominikou Vizinovou (Malacky) ovládli kategóriu dorastu.

peko
kukulkova
Trnavské nádeje na najvšších stupňoch: hore Peko, dolu Kukuľková

Máme za sebou majstrovstvá regiónu všetkých mládežníckych kategórií. Z ôsmych disciplín naši hráči vybojovali päť titulov. Zuzana Peková zvíťazila medzi najmladšími žiačkami, Tatiana Kukuľková a Štefan Peko ovládli kategórie mladšieho a staršieho žiactva. V nadchádzajúcich týždňoch budú naši hráči štartovať na viacerých majstrovstvách SR, nasledujúci víkend Tatiana so Zuzanou budú obhajovať striebro na majstrovstvách SR družstiev mladších žiačok v Ružomberku.
Deň pred šampionátom organizátor zorganizoval špičkovú svetovú exhibičnú šou, ktorej hviezdami sú bývalí vynikajúci hráči Milan Orlowsky a Jindřich Panský. Pre mladých stolných tenistov to bude určite jedno výnimočné stolnotenisové popoludnie
,“ zhodnotil predseda KST Viktória Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2013 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.