reklama

Dva tituly z medzinárodných majstrovstiev Chorvátska pre Viktóriu

Úspech. Iba tak sa dá nazvať účinkovanie stolných tenistov KST Viktória Trnava na turnaji Croatia Cadet Open, ktorý sa uksutočnil vo Varaždíne a patrí do prestížnej kategórie svetových podujatí ITTF Junior Circuit.

Do reprezentačných výberov SR boli na turnaj nominovaní hneď traja Trnavčania: Štefan Peko, Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková.

Ako prvé sa na najvyššiu priečku stupňa víťazov postavilo družstvo kadetiek SR v zložení Tatiana Kukuľková, Ema Labošová a Zuzana Peková, ktoré si v hlavnej súťaži postupne poradili so Slovinkami, domácimi Chorvátkami a v boji o titul s Francúzkami.

peko-viktoria
Víťazi súťaže štvorhier kadetov Štefan Peko (vľavo) a Tibor Špánik

Po druhý raz hrali slovenskú hymnu vo varaždínskej športovej hale Arena pri vyhlasovaní výsledkov štvorhry kadetov. Tu si prvenstvo zaslúžil druhý nasadený pár turnaja Štefan Peko a Tibor Špánik, ktorí vo finále zdolali najvyššie nasadených Rusov 3:2.

„Turnaj mal výborné obsadenie najmä zo strany Rusov, Rumunov, Chorvátov, Francúzov a Talianov. Vybojovali sme výsledky, ktoré určite urobili radosť všetkým priaznivcom mládežníckeho stolného tenisu. Absolvovali sme prvý veľký medzinárodný turnaj tejto sezóny, určite nás tieto úspechy naštartovali do ďalšej tvrdej tréningovej driny, aby sme počas sezóny zaznamenali ešte ďalšie úspechy na medzinárodnej scéne,“ komentoval predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko, foto: ITTF

Ulož ako PDF
Napísal 29. septembra 2014 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.