reklama

Peková víťazkou dvoch medzinárodných turnajov

Mládežnícka stolnotenisová sezóna ako každý rok odštartovala počas septembra trojicou medzinárodných turnajov nazývaných Satelity, ktorá sa uskutočnili v Topoľčanoch, Hluku a Havířove (oba ČR).

Výborne sa na ne pripravila Zuzana Peková z KST Viktória Trnava, ktorá si z Topoľčian a Hluku odniesla celkové turnajové víťazstvá v kategórii starších žiačok.

Výborný výsledok zaknihoval aj jej brat Štefan, ktorý v kategórii juniorov vybojoval v Topoľčanoch druhú priečku za svojim reprezentačným kolegom Jakubom Zelinkom (Košice-Čaňa).

„Máme pred sebou náročnú sezónu, takmer všetci naši hráči prešli do starších kategórií. I napriek tomu sme na satelitoch zaknihovali výborné výsledky, ktoré snáď budú pokračovať i v nasledujúcich týždňoch na turnajoch v chorvátskom Varaždíne a v srbskej Vrnjackej Banji,“ komentoval predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

pekova-peko
Zuzana Peková a Štefan Peko v Topoľčanoch s bývalým československým reprezentantom Jaroslavom Kunzom

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2015 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.