reklama

Peková víťazkou ďalšieho turnaja Slovenského pohára

V Majcichove sa uskutočnil II. turnaj Slovenského pohára v stolnom tenise mladších žiačok.

Výborne sa darilo Zuzane Pekovej z KST Viktória Trnava, ktorá sa stala jeho celkovou víťazkou.

pekova
Peková (vpravo) po víťaznom finálovom zápase s Dzelinskou

Cez základnú skupinu postúpila bez väčších ťažkostí. V pavúku (hlavná súťaž) si postupne poradila s Kováčovou z Ružomberka, Terezkovou z Michaloviec a nakoniec vo finále s aktuálnou slovenskou jednotkou taktiež z Michaloviec Júliou Dzelinskou.

„Zuzana zahrala výborný turnaj, s Terezkovou v semifinále odvrátila dokonca dva mečbaly. Po minulé roky by sa v týchto situáciách u nej v kútiku oka objavila aj slza, čo je v tejto vekovej kategórii ešte bežné, no Zuzana to tento raz riešila zvýšenou koncentráciou a bojovnosťou. Je vidieť, že nielen herne, ale aj v tejto oblasti psychologickej prípravy urobila veľký pokrok,“ zhodnotil otec a tréner v jednej osobe Štefan Peko.

Text: Ivan Peko
Foto: TTC Majcichov

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2014 14:19. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.